Yazılımın Dünyası Forum
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi. Kayıt Ol !

Reklam

Forum
Reklam Alanı

Dreamweaver mi yoksa Notepad++ mı ??
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konu: 3
Kıdem: Sep 2015

html, css, javascript gibi kodlamalar üzerine çalışıyorum ama hangi program daha iyidir çözemedim kararsızım şimdi her açıdan değerlendirerek kullananlar varsa yorumlarını alabilir miyim sizce hangisi web programlama açısından daha ideal ?
Saldırırken kaybedecek hiçbir şeyin yokmuş gibi saldır, savunurken ise her şeyini kaybedecek biri gibi savaş.

Cevapla Spamcıyı Ayıkla
.
Konu: 3
Kıdem: May 2013

Dreamweaver daha iyi Havalı  DW de css bağlantısı oluşturduktan sonra nesnelere css komutunun içindeki stilleri tanıtırken otomatikmen stil başlıkları gelir.
Kodlama yardımı daha çoktur. javascript komutları kullanımı daha rahattır ve daha iyi bir renklendirmeye sahip. Komutları daha rahat ayırt edebilirsiniz. Açtığınız bir nesneyi kapadığınızda komutlarınızı iyi bir şekilde düzenler.
Kısacası ben DW yi tercih ederim.
Fakat bunun negatif yönleride yok değil
1)DW Notepad den daha çok boyut kaplar
2)Notepad e alışırsanız bilgisayar bulduğunuz her yerde boyutu küçük olduğu için rahatlıkla kurulum yaparak işlerinizi halledebilirsiniz
3)DW düşük özellikli bilgisayarlar için sorun teşkil edebilir.(Donma,Ağır Açılma V.B.)

Eğer aklınıza takılan sorunlar sorular var ise size bu konuda daha fazla yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.
Her geçen dakika yaralar, sonuncusu öldürür.

.
Konu: 11

Ben genel olarak notepad++ programını temayı editlerken kullanıyorum. Ancak dreamviewer programını siteyi baştan tasarlarken kullanıyorum. Notepad++ çok güzel bir metin editörü diyebilirim size.

.
Konu: 0

Dreamweaver bu işin kimyasi gibi bir şey bütün kullanıcıların hepsi Dreamweaver diyor.

Cevapla Spamcıyı Ayıkla
.
Konu: 0

Ben sublime text kullanıyorum

Cevapla Spamcıyı Ayıkla
.

Foruma atla:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir