Yazılımın Dünyası Forum
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi. Kayıt Ol !

Reklam

Forum
Reklam Alanı"Hizmet çalışmadığından Windows Update şu anda güncelleştirmeleri denetleyemiyor"
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Konu:
Mesaj: N/A
Cinsiyet:
Kıdem: N/A

Arkadaşlar meraba Windows Update' i açıp güncelleştirmeleri denetle tuşuna bastığımda “Hizmet çalışmadığından Windows Update şu anda güncelleştirmeleri denetleyemiyor” alıyorum. Acaba neden böyle bir hata alıyorum. Bana yardım eder msniz?

Cevapla
.
Konu: 11
Mesaj: 159
Cinsiyet:
Kıdem: May 2013

(08-03-2015, 23:33 PM)Ziyaretci Yazdı:  Arkadaşlar meraba Windows Update' i açıp güncelleştirmeleri denetle tuşuna bastığımda “Hizmet çalışmadığından Windows Update şu anda güncelleştirmeleri denetleyemiyor” alıyorum. Acaba neden böyle bir hata alıyorum. Bana yardım eder msniz?

Windows Update’i açıp güncelleştirmeleri denetle butonuna tıkladığınızda “Hizmet çalışmadığından Windows Update şu anda güncelleştirmeleri denetleyemiyor” hatasını alıyorsanız bu sorun genelde markalı sistemlerde meydana geliyor. Bu markalar Casper ve Exper olmak ile birlikte bunun dışında “Intel Rapid Storage” ve “Intel Matrix XXX” fabrika çıkış sürücülerini kullanan bilgisayarlarda bu sorun oluşuyor.

Denetim masası/Programlar seçeneğine açınız, Listedeki Intel ile başlayan yazılımları sistemden kaldırıp tekrar güncelleştirmeleri denetliyoruz.

Güncelleştirmeler yüklendikten sonra http://www.intel.com/p/en_US/support/highlights/chpsts/imsm adresinden güncel Intel depolama sürücülerini indirip kurabilirsiniz.

Bu seçenek çözüm olmaz ise http://support.microsoft.com/kb/971058 adresindeki fixit yardımıyla update bileşenlerini sıfırlamayı deneyebilirsiniz.

Cevapla
.


Foruma atla:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir